...taka sobie zbieranina :-

Tak to widzę

piątek, 16 marca 2012
Smartfony, srajfony, cuda wianki. A ja tak naprawdę tęskniłem do mojego Panasonica GD30 z antenką, co to się go ładowało raz na tydzień, dzwonił, wysyłał smsy i tyle. Postanowiłem więc poszukać czegoś tak samo podstawowego (z poprawką na to, że minęło kilkanaście lat). Ale zacznijmy od początku:
niedziela, 27 lutego 2011
Wiem doskonale, że liczyć na bezstronność w Agorze to przesada. Ale nie spodziewałem się, że w tak bezczelny sposób będą kneblować ludzi na forum.
sobota, 18 kwietnia 2009
Właśnie odbyłem gadugadową rozmowę ze znajomym właścicielem antykwariatu we Wrocławiu. Ów właściciel kiedyś z wielkim uporem wysyłał mi spamerskie informacje o swojej działalności zmieniając swój adres mejlowy, aby filtrowanie wiadomości nadchodzących od niego nie dawało rezultatu.
sobota, 16 sierpnia 2008
Jestem w Makro. Dwie znane mi z widzenia studentki filologii polskiej zastanawiają się nad ceną telewizora. "699 zł + VAT - to ile to będzie? Kurcze... ". Po nieudanych obliczeniach odchodzą ze słowami: "Eee tam, chodź do Tesco. Nie musimy tego liczyć - jesteśmy humanistkami".
Mam pecha nie być fanem Lyncha. A Wojna Polsko-Ruska... Masłowskiej była jedną z dwóch książek, których czytanie porzuciłem po kilkunastu stronach.
(z dyskusji na forum.gazeta.pl) Czy trzeba mieć dyplom, żeby być dziennikarzem? Adwersarz twierdził, że fizyk bez wykształcenia w tym kierunku nie może być dziennikarzem, dlatego uważał, że ja (pracujący podówczas dla magazynu "Chip Special") nie mogę się za takowego uważać.